top of page
„Šťastný život nenájdete, vytvoríte si ho sami."
                                                 
A my vám s tým pomôžeme.

Dlhodobé investovanie je kľúčom k vytvoreniu a zhodnocovaniu majetku. Vďaka investovaniu môžete
aj vy dosiahnuť výnosy prevyšujúce infláciu a splniť si svoje investičné ciele - či už je to cestovanie po svete, vybudovanie majetku pre deti, tvorba finančnej rezervy alebo aj predčasný dôchodok.

Investovanie cez FinEd

Už investujete?

Gratulujeme, to je jeden z najdôležitejších krokov k budovaniu bohatstva. Na dosiahnutie vašich cieľov je však dôležité mať investície nastavené správne. Ak chcete zistiť, či dokážete svoje peniaze zhodnotiť efektívnejšie cez FinEd, radi Vám poskytneme bezplatnú a nezáväznú konzultáciu.

Ak nie, radi vám s tým pomôžeme...

Zameriavame sa na dlhodobé a rozumné investovanie primárne do ETF fondov. Každý klient má iné ciele, potreby a požiadavky, a preto neexistuje jediné vhodné investičné riešenie pre každého. Je našou úlohou vytvoriť klientovi portfólio z našej širokej ponuky fondov, ktoré bude zodpovedať jeho profilu.

Vaše investície budete následne môcť sledovať jednoducho cez mobilnú aj webovú aplikáciu. 

Dôveryhodnosť
Individuálny a profesionálny prístup
Nízke poplatky
Potreby klienta na prvom mieste

Prečo je to dôležité?

Dlhodobé investovanie je kľúčom k budovaniu bohatstva a finančnej slobody.

Výnos S&P 500 vs reálne znehodnotenie peňazí graf
45 013€
32 904€
7 242€
10 000€
S&P 500
Kúpna sila peňazí
Reálne zhodnotenie

Od roku 2010 do roku 2022 bola priemerná ročná inflácia na Slovensku 2,64%. Keby ste v roku 2010 vložili na svoj bankový účet 10000€, mali by ste na ňom po 12 rokoch rovnakú nominálnu hodnotu. Avšak, kvôli inflácii by už kúpna sila peňazí na vašom účte predstavovala iba 7242€, ide o pokles reálnej hodnoty o 27,58%!

Ak by ste v tom istom roku použili váš vklad 10000€ na investíciu do ETF fondu kopírujuceho index S&P 500, po 12 rokoch by ste mali zhruba 45 013€, 32 904€ po očistení od inflácie. Ide o reálne zhodnotenie 229,04%!

Najlepší čas začať je práve teraz, pretože zajtra si budete môcť za dnešné 1€ kúpiť menej ako dnes.

Tešíme sa na vás :)

Chcete mať aj vy príležitosť podieľať sa na zisku svetoznámych spoločností alebo investovať do realitných fondov, ktoré vlastnia a prenajímajú komerčné, priemyselné a obytné nehnuteľnosti a splniť si tak svoje investičné ciele? Pomôžeme vám vybrať si fondy čo najvhodnejšie pre vás a vaše ciele. Napíšte nám správu TU alebo nám zavolajte.

Naši partneri
EIC
IAD Investments
Conseq
bottom of page