top of page
„Aby vás život zastihol pripravených."
Pripravte sa s nami.
Kvalitné životné poistenie cez FinEd

Každý deň nás sprevádza neistota a neočakávané udalosti, ktoré môžu zmeniť naše životy v jedinom okamihu. Preto je dôležité byť zabezbečený pre prípad, že takáto udalosť nastane. Životné poistenie sa stáva ochranným štítom pre našu budúcnosť. 

Už máte životné poistenie?

Gratulujeme, to je jeden z najdôležitejších krokov k finančnej istote v každej situácii. Na dosiahnutie vašich cieľov je však dôležité mať financie nastavené správne. Ak chcete zistiť, či dokážete svoj život chrániť efektívnejšie cez FinEd, radi Vám poskytneme bezplatnú a nezáväznú konzultáciu.

Ak nie, radi vám s tým pomôžeme...

Každý klient má iné ciele, potreby a požiadavky, a preto neexistuje jediné univerzálne riešenie pre každého. Vždy dôkladne analyzujeme vašu finančnú situáciu a prispôsobíme vám produkty zo širokej ponuky významných poisťovní pôsobiacich na slovenskom trhu. Nie je dôležité mať len uzavreté zmluvy, ale je dôležité im aj rozumieť. U nás je to samozrejmosť!

​Čo zahŕňa životné poistenie?

Existujú 3 základné typy životného poistenia - rizikové životné poistenie, kapitálové životné poistenie a investičné životné poistenie.

Životné poistenie je vo všeobecnosti dôležitou súčasťou takmer každého finančného zabezpečenia jednotlivca alebo rodiny. Je však potrebná dôkladná analýza vašich poistných potrieb, aby poistné sumy, poistná doba a dalšie parametre vyhovovali vašej finančnej situácii a adekvátne poslúžili, keď to najviac potrebujete.

Rizikové životné poistenie slúži na krytie rizika smrti a pomôže vašej pozostalej rodine vysporiadať sa s výpadkom príjmu. Taktiež je vhodné využiť pripoistenia kritických chorôb, trvalých následkov úrazu, invalidity či poistenie schopnosti splácať úver podľa individuálnej situácie.

Ak si chcete popri poistení sporiť, vytvárať finančnú rezervu a zhodnocovať svoj majetok, je výhodné využiť nízkonákladové formy investovania. Radi vám s tým pomôžeme! Pozrite si naše služby v oblasti investovania TU.

Tešíme sa na vás :)

Okrem ochrany zdravia a života je dôležitá aj ochrana majetku. Pripravte seba a svoju rodinu na nepredvídané situácie. Naše služby v oblasti neživotného poistenia si môžete pozrieť TU.

Naši partneri
metlife poisťovňa
union poisťovňa
generali poisťovňa
komunálna poisťovňa
youplus poisťovňa
wustenrot poisťovňa
bottom of page